• Rudolfove Vianoce 2021 - Rudolf karácsonya 2021

• Počas týchto Vianoc sa Stredná odborná škola obchodu a služieb Budovateľská 32 Komárno zapojila do akcie Rudolfove Vianoce 2021 v spolupráci s Beátou Csobonyeiovou. Žiaci vyhotovili 100 darčekových krabíc a kuchári napiekli 360 perníckových srdiečok a upiekli 1600 lineckých koláčikov. Akcia Rudolfove Vianoce  je pre pacientov Nemocnice AGEL Komárno., ktorí sú počas Vianoc hospitalizovaní v nemocnici.

Idén karácsonykor Csöbönyei Beátával együttműködve az Építők utcai Kereskedelmi és Szolgáltatóipari Szakközépiskola is bekapcsolódott a Rudolf karácsonya 2021 elnevezésű rendezvénybe. Iskolánk diákjai 100 ajándékdobozt készítettek, szakácsaink pedig 360 mézeskalács szívet és 1600 linzert sütöttek. A Rudolf karácsonya 2021 a komáromi AGEL kórház azon betegeinek rendezvénye, akik a karácsonyi ünnepeket a kórház falai között töltik.