• Informácie v zmysle zákona o slobodnom prístupe k informáciám

• Postup Strednej odbornej školy obchodu a služieb – Kereskedelmi és Szolgáltatóipari Szakközépiskola, Budovateľská 32,  v Komárne pri aplikácii zákona č. 211/2000 Z.z. o slobodnom prístupe k informáciám:

Podávanie žiadosti o poskytnutie informácií SOŠOaS a ich poskytovanie zamestnancami SOŠOaS sa riadi zákonom č. 211/2000 Z.z. o slobodnom prístupe k informáciám (ďalej len zákon) a smernicou riaditeľa školy.
        1. Text zákona, Smernica školy a Sadzobník úhrad sú v nižšie uvedených prílohách.
        2. Žiadosť musí byť vybavená v súlade so zákonom a pravidlami uvedenými v smernici.
        3. Písomná žiadosť sa podáva na adrese:  Stredná odborná škola obchodu a služieb – Kereskedelmi és Szolgáltatóipari Szakközépiskola, Budovateľská 32, 945 01  Komárno
        4. Žiadosť sa podáva:
          1. písomne prostredníctvom pošty,
          2. písomne osobným podaním v podateľni (viď vyššie uvedená adresa),
          3. ústne osobne v pracovných dňoch počas úradných hodín od 8:00 h. do 12:00 h.,
          4. ústne prostredníctvom telefónu v úradných hodinách od 8:00 h. do 12:00 h. (tel: 035/7740056 )
          5. prostredníctvom faxu (fax: 035/7740602)
          6. prostredníctvom elektronickej pošty na adrese: skola@sosoaskn.sk
        5. Úhrada nákladov za poskytnutie informácií je stanovená v Sadzobníku úhrad nákladov za sprístupňovanie informácií
        6. Proti rozhodnutiu odmietnutia žiadosti o poskytnutie informácií je možné podať odvolanie v lehotách stanovených zákonom.
    • Dokumenty na stiahnutie